Jeżeli chcesz uzyskać uprawnienia do kierowania pojazdami (kategoria B)

Zapraszamy do Łomżyńskiej Szkoły Jazdy, jeżeli chcesz balować wybierz inny ośrodek szkolenia kierowców.

Łomżyńska Szkoła Jazdy – to nowoczesna szkoła z gwarancją profesjonalnego przygotowania do kierowania pojazdem. Po odbyciu szkolenia w Łomżyńskiej Szkole Jazdy bez problemu zdacie Państwo egzamin na prawo jazdy. Nasi instruktorzy to doświadczeni, cierpliwi i kulturalni profesjonaliści. Samochody, którymi szkolimy kursantów, są takie same, jak auta egzaminacyjne w WORD Łomża (KIA RIO).
Posiadamy również samochód z automatyczna skrzynią biegów (KIA Picanto), który ze względu na niewielkie wymiary, doskonałą widoczność i w pełni automatyczną skrzynię biegów, ułatwia poruszanie się w ruchu miejskim, a także wykonywanie zadań egzaminacyjnych (nauka jazdy i egzamin tym samym samochodem).

Wczasy z prawem jazdy
To 14 dniowy kurs na prawo jazdy w luksusowych warunkach, połączony z wypoczynkiem. Kurs jest bardzo przyjemny i efektywny. Hotel Kurpia Arte, w którym będziecie Państwo mieszkać, położony jest w miejscowości Nowogród, na skraju Puszczy Kurpiowskiej nad rzeką Narew, w sąsiedztwie największego w Polsce Skansenu Kurpiowskiego. Lokalizacja na granicy parku narodowego daje wszystkim naszym „uczniom” możliwość odpoczynku w otoczeniu niezwykłej, dziewiczej przyrody, w ciszy i spokoju. Nauka jazdy odbywa się codziennie po mieście, w którym będziecie zdawać egzamin. Naukę jazdy prowadzimy na placu manewrowym, a także trasami egzaminacyjnymi.
Łomża to miasto przyjazne dla kursantów ze względu na niewielki ruch samochodów, brak torów tramwajowych i kolejowych oraz dobre oznakowanie na drogach.

• Pełny kurs na prawo jazdy
  • Zakwaterowanie w Hotelu Kurpia Arte w Nowogrodzie
  • W każdym pokoju jest łazienka, TV, Internet
  • Do dyspozycji naszych gości mamy strefę SPA (jacuzzi, sauny suche, masaże relaksacyjne), komorę tlenową oraz infrastrukturę sportową z sezonowym basenem
  • Wyżywienie (2 posiłki): śniadanie, obiadokolacja (tradycyjna kuchnia polska oraz kuchnia gruzińska)
  • Materiały szkoleniowe – zapewniamy książki, sprzęt komputerowy do odbycia szkolenia e-lerning
  • Dostęp do szkolenia z wykładami w języku polskim, angielskim, niemieckim i ukraińskim
  • Dostęp do bazy państwowych pytań egzaminacyjnych (pytania identyczne jak na egzaminie)
  • Fachowa pomoc prowadzącego kurs – instruktora nauki jazdy
  • Rezerwujemy terminy egzaminów państwowych w WORD Łomża

Na kurs należy zabrać dowód osobisty lub paszport oraz numer PKK. Zapewniamy na miejscu laptop do nauki teorii.

Informacje dla obcokrajowców:
Prawo mówi jasno – obcokrajowiec może zdawać prawo jazdy w Polsce, jeśli przebywa w niej co najmniej 185 dni w ciągu danego roku kalendarzowego.
Co więcej, pobyt ten musi być podyktowany więziami zawodowymi lub osobistymi.
Pozostałe kryteria są takie same jak w przypadku polskich obywateli.
A więc – należy mieć ukończone 18 lat oraz trzeba mieć zrobione odpowiednie badania lekarskie do prawa jazdy, posiadać numer PKK, czyli Profil Kandydata na Kierowcę ( uzyskuje się w starostwie lub Urzędzie Miasta w miejscu zamieszkania).
Egzamin na prawo jazdy składa się z części teoretycznej i praktycznej.
Niestety – test sprawdzający wiedzę o przepisach ruchu drogowego należy zdać w języku polskim bądź angielskim lub niemieckim.
Podczas egzaminu kursantowi nie może towarzyszyć nawet tłumacz przysięgły.
W przypadku części praktycznej jego obecność nie jest niedozwolona.
W związku z tym podczas przystąpienia do kursu okazuje się przydatna znajomość języka polskiego.

W celu rezerwacji proszę o przesłanie smsem swojego adresu e-mail na numer +48 608 804 814 lub napisanie maila na adres: [email protected]
Na podany adres zostanie wysłana rezerwacja, a także dostęp do nauki teorii i pytania egzaminacyjne.